Pożyczki i Kredyty przez internet
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kredyt studencki a wpisy w BIK

2 posters

Go down

Kredyt studencki a wpisy w BIK Empty Kredyt studencki a wpisy w BIK

Pisanie by Martini13 Czw Sie 25, 2016 11:29 am

Wczoraj rozmawiałem z sąsiadem i pytał czy przy negatywnym - jednym - wpisie w BIK może ubiegać się o kredyt studencki. Tak, tak, nawet mając dwadzieścia kilka lat można już mieć długi... Nie umiałem mu odpowiedzieć na to pytanie. Jak sądzicie? Dodam, że to spłacony dług z chwilówki a poza tym jeden spłacony w terminie kredyt z racji spłacania mebli na raty. Poza tym BIK czysty. Jak bank na to patrzy?

Martini13

Liczba postów : 20
Join date : 02/08/2016

http://wszystkotujest.pl

Powrót do góry Go down

Kredyt studencki a wpisy w BIK Empty Re: Kredyt studencki a wpisy w BIK

Pisanie by innocent Nie Sie 28, 2016 2:24 pm

Myślę, że duże znaczenie będzie miała indywidualna ocena kredytowa banku, spotykałem się z sytuacjami, gdy niewielki opóźnienia, odnotowane w biku, były tolerowane przez banki. Można zapytac ile dni po terminie to zadłużenie?

innocent

Liczba postów : 4
Join date : 02/08/2016

Powrót do góry Go down

Kredyt studencki a wpisy w BIK Empty Re: Kredyt studencki a wpisy w BIK

Pisanie by Martini13 Wto Sie 30, 2016 1:13 pm

No własnie jest to jakieś minimalne opóźnienie, już mu doradziłem, żeby postarał sie pozbyć tego wpisu. Z tego co wiem to machina kredytowa juz ruszyła i sąsiad jest dobrej myśli. Stara się o kredyt w banku PKO BP, podobno tam są najlepsze warunki ale nie zgłębiałem tematu. Dzięki za zainteresowanie.

Martini13

Liczba postów : 20
Join date : 02/08/2016

http://wszystkotujest.pl

Powrót do góry Go down

Kredyt studencki a wpisy w BIK Empty Re: Kredyt studencki a wpisy w BIK

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach