Pożyczki i Kredyty przez internet
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Czy komornik może zając auto, które ma współwłaściciela?

2 posters

Go down

Czy komornik może zając auto, które ma współwłaściciela? Empty Czy komornik może zając auto, które ma współwłaściciela?

Pisanie by sharks1991 Nie Sie 21, 2016 8:28 pm

Dzien dobry. Mam długi grubo po terminie, niestety z chwilówek. Nie spłacałem i sprawa przeszła z windykacji do sądu. Teraz mam postępowanie komornicze. Takka jest kwestia - mam samochód, którego współwłaścicielem jest moja matka. Czy komornik może zając auto? A jeśli tak to jak to sie odbywa? Przyjedzie i od razu je zabierze czy jak? Nie miałem z tym jeszcze do czynienia i nie bardzo wiem czego się spodziewać.

sharks1991

Liczba postów : 2
Join date : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

Czy komornik może zając auto, które ma współwłaściciela? Empty Re: Czy komornik może zając auto, które ma współwłaściciela?

Pisanie by alina62 Wto Sie 23, 2016 11:41 am

Oczywiście może zając auto. Tak naprawdę to moze zając wszystko co jest w twoim posiadaniu lub użyciu. To, że coś nie należy do Ciebie, wyjaśniasz później i najwyzej komornik ci odda. Niestety komornicy maja ogromne prawa w Polsce. Od tego roku chyba albo od następnego maja też decydować w jaki sposób ściągnąc długi. Wczesniej było tak, że to wierzyciel decydował. Napisz jakie te długi masz i skąd, jaka droga była. Mogę Ci napisać na podstawie tego co widziałam w mojej rodzinie. Całkiem niedawna sprawa.Długi były spore ale komornik rzeczy nie zabrał, jedynie wpisał na listę i zostawił jak jest, zakazał sprzedazy. Mają swoje sposoby, auto zlicytują i zabiorą tyle ile im jesteś dłużny albo tyle, ile warta jest Twoja część auta.

alina62

Liczba postów : 8
Join date : 02/08/2016

https://creditwok.pl

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach