Pożyczki i Kredyty przez internet
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kredyt na mieszkanie i wykończenie... Pytanie o AGD i wyposażenie kuchni.

2 posters

Go down

Kredyt na mieszkanie i wykończenie... Pytanie o AGD i wyposażenie kuchni. Empty Kredyt na mieszkanie i wykończenie... Pytanie o AGD i wyposażenie kuchni.

Pisanie by BozenaVIP Sro Sie 24, 2016 11:34 am

Tak się zastanawiam. Bank nie skredytuje mi mebli ani takich wolno stojących przedmiotów, to już wiem (korzystam też z MdM). Tylko sprawa jest taka, wykończymy mieszkanie, na to bierzemy tez pieniążki w kredycie - a co z kuchnią? W domyśle ma być pod zabudowę, dokładny projekt przewiduje wbudowane w ściany szafy i ścienny klimatyzator. Ma być również wbudowana kuchenka i lodówka, taka duża. Czy to mi się wlicza w wykończenie i mogę to uwzględnić w kosztorysie? Bank mi to skredytuje?

BozenaVIP

Liczba postów : 4
Join date : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

Kredyt na mieszkanie i wykończenie... Pytanie o AGD i wyposażenie kuchni. Empty Re: Kredyt na mieszkanie i wykończenie... Pytanie o AGD i wyposażenie kuchni.

Pisanie by poSt333er Czw Sie 25, 2016 11:42 am

Nie ma z tym problemu. Wszystko co masz wbudowane i co na "stałe" podwyższa wartośc mieszkania, powinni Ci skredytować - zabudowa kuchni jak najbardziej. Klima - tylko wbudowana w ścianę. Tak samo glazura czy podłoga a w łazience wanna czy inne sanitariaty. Spokojnie możesz to wrzucić w koszty. Jak sobie wbudujesz agd na stałe też nie powinno być problemu.

poSt333er

Liczba postów : 4
Join date : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach