Pożyczki i Kredyty przez internet
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

BIK - darmowe alerty przez rok!

2 posters

Go down

BIK - darmowe alerty przez rok! Empty BIK - darmowe alerty przez rok!

Pisanie by Admin Nie Sie 28, 2016 12:02 pm

W związku z ostatnim wyciekiem danych z systemu PESEL oraz możliwością związanych z tym faktem wyłudzeń kredytów, Biuro Informacji Kredytowej, zdecydowało się zaproponować chętnym, darmowe użytkowanie systemu alertów. Do tej pory usługa kosztowała 19zł rocznie. Teraz każdy, zupełnie bez opłat, może czuć się bezpieczniej. Usługa smsowych alertów, polega na informowaniu użytkownika, że ktoś w jego imieniu złożył zapytanie kredytowe do banku. Z pewnością jest to świetna ochrona przed nadużyciami i wyłudzeniami, umożliwia stałą kontrolę i nadzór nad bezpieczeństwem finansów.
Aby uruchomić bezpłatną usługę, należy założyć konto w BIK oraz zalogować się przy pomocy loginu i hasła. W następnej kolejności, należy skorzystać z kodu rabatowego ALERTY-1751 i otworzyć dostęp. Promocja jest ważna do końca września.
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 122
Join date : 25/05/2016

http://kredytech.pl

Powrót do góry Go down

BIK - darmowe alerty przez rok! Empty Re: BIK - darmowe alerty przez rok!

Pisanie by truLOffff Pon Sie 29, 2016 10:57 am

Uruchomiłem, dzieki za info! Zdecydowanie dobra promocja. Ja mam tam konto od dawna ale nigdy nie wykupowałem tej usługi. Z tego co wiem, są też alerty, które informują o zmianach w historii kredytowej. Np. gdy pojawi sie jakieś opóźnienie i notatka w biku, wtedy przychodzi powiadomienie smsem. Wtedy można zalogować się na stronie, do swojego profilu i sprawdzić, z jakiej okazji to opóźnienie i kto wysłał informację o tym do biku - w sensie jaka instytucja. Pozwala to na szybką reakcję i zadbanie o swoją historię kredytową.

truLOffff

Liczba postów : 4
Join date : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach