Pożyczki i Kredyty przez internet
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Tani kredyt chwilówka opinie i informacje

3 posters

Go down

Tani kredyt chwilówka opinie i informacje Empty Tani kredyt chwilówka opinie i informacje

Pisanie by Admin Nie Cze 26, 2016 6:07 pm

Tani kredyt chwilówka opinie i informacje Tani_k10

Tani Kredyt
Spółka Alfa Finanse swą siedzibę posiada we Wrocławiu. Jej flagowy produkt – Tani Kredyt, to nowa marka na rynku chwilówek. Firma stawia na dobry marketing, promocję oraz zadowolenie pożyczkobiorcy.
Propozycja parabanku jest dość atrakcyjna jak na warunki panujące w sektorze pozabankowym -4000zł na okres 30 dni, przy czym nowo zarejestrowani w systemie mogą liczyć na 1700zł pożyczki, bez ponoszenia żadnych kosztów związanych z oprocentowaniem czy prowizją.
Instytucja cieszy się dobrą opinią i być może już wkrótce sięgnie szczytu rankingów. Pomaga w budowaniu wiarygodności swoich klientów poprzez udział w programie Fairpay.


Obsługa klienta
W razie jakichkolwiek pytań czy niejasności, można skorzystać z działającej od poniedziałku do piątku, w godzinach od  do 20.00 i w soboty od 9.00 do 17.00 infolinii. Tani kredyt udostępnił również możliwość czatu z konsultantem, kontaktu poprzez serwis i specjalny formularz oraz email. Widać tu wyraźną dbałość o potrzeby pożyczkobiorcy co jest dużym plusem dla firmy.
Platforma internetowa nie zachwyca jakością lecz zawiera sporo przydatnych informacji. Nawigacja jest prosta a system wnioskowania intuicyjny.

Zadowolenie klienta
Zadowolony pożyczkobiorca z pewnością wróci do firmy, której usługi świadczone są na poziomie. Z tego założenia wychodzi również Tani Kredyt. Procedura aplikowania o pożyczkę jest uproszczona do granic możliwości. Firma nie wymaga żadnych zaświadczeń ani poręczeń majątkowych. Jedyną formalnością jest rozmowa telefoniczna z konsultantem, który potwierdzi dane osobowe pożyczkobiorcy.
Klient, który nie może zwrócić pożyczonej kwoty w umówionym terminie, może skorzystać w porozumieniu z firmą z opcji przesunięcia terminu spłaty. Oczywiście nie jest to możliwość darmowa.
Parabank nie sprawdza rejestru Biura Informacji Kredytowej. Z pewnością ucieszy to te osoby, które z błahych powodów nie mogą skorzystać z produktów bankowych. Nawet z problematyczną historią w BIK, mają szansę na wzięcie pożyczki.

Tani Kredyt – podsumowanie
Tani Kredyt to typowy parabank oferujący mikro pożyczki „na chwilę”. Można na nim polegać w razie nagłych wydatków czy problemów finansowych. Kwota 4000zł jest dość spora jak na parabank. Oferta jest idealnie skrojona na miarę potrzeb konsumentów, którzy cenią sobie czas i wygodę aplikowania online. To z pewnością o wiele lepsze rozwiązanie niż długie kolejki bankowe oraz dziesiątki formularzy do wypełnienia.

 photo wez pozyczke_zpsrfvzihkf.gif


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto Kwi 04, 2017 4:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 122
Join date : 25/05/2016

http://kredytech.pl

Powrót do góry Go down

Tani kredyt chwilówka opinie i informacje Empty Re: Tani kredyt chwilówka opinie i informacje

Pisanie by LegiaCWKS Pon Lip 25, 2016 9:49 pm

Wnioskowalem o pozyczke 1000 zl, przyznali mi ja wiec wyslalem przelew z konta, ale czekam juz prawie drugi dzien i nadal nie otrzymalem kasy (ten sam bank). obawiam sie ze to jacys krentacze, macie jakies doswiadczenia z nimi?

LegiaCWKS

Liczba postów : 3
Join date : 16/07/2016

Powrót do góry Go down

Tani kredyt chwilówka opinie i informacje Empty Re: Tani kredyt chwilówka opinie i informacje

Pisanie by karakanK Pon Lip 25, 2016 10:13 pm

Zadzwoń do nich jutro, tu masz nr telefonu 22 380 23 73, ja korzystalem jakies 3 miechy temu to tak samo czekalem na pieniadze 2 dni, powiedzieli mi że to wina systemu i dużej liczby zgłoszeń, w każdym razie $$$ na pewno dostaniesz.

karakanK

Liczba postów : 3
Join date : 16/07/2016

Powrót do góry Go down

Tani kredyt chwilówka opinie i informacje Empty Re: Tani kredyt chwilówka opinie i informacje

Pisanie by LegiaCWKS Wto Lip 26, 2016 8:36 pm

Zadzwoniłem pod ten numer i faktycznie powiedzieli mi to samo, ze maja dużo wnioskow, kase przelali po 2 godzinach takze wszystko okej Very Happy

LegiaCWKS

Liczba postów : 3
Join date : 16/07/2016

Powrót do góry Go down

Tani kredyt chwilówka opinie i informacje Empty Re: Tani kredyt chwilówka opinie i informacje

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach