Pożyczki i Kredyty przez internet
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karta kredytowa bez zaświadczenia o zarobkach

3 posters

Go down

Karta kredytowa bez zaświadczenia o zarobkach Empty Karta kredytowa bez zaświadczenia o zarobkach

Pisanie by KamilaS Sro Sie 03, 2016 2:48 pm

Czy jest taka możliwość żeby wyrobić sobie karte kredytową np. z limitem 3000zł na podstawie historii konta? chodzi o to, że nie chcę przedstawiac zaświadczenia o zarobkach. Jesli tak to w jakim banku? Chciałabym też żeby była możliwość zbierania punktów albo rabaty na zakupy...takie coś np jak w mbanku jest przy korzystaniu z konta. Prosze o pomoc. Korzystałam z różnych porównywarek w necie ale to chyba jakas lipa jest..

KamilaS

Liczba postów : 5
Join date : 02/08/2016

Powrót do góry Go down

Karta kredytowa bez zaświadczenia o zarobkach Empty Re: Karta kredytowa bez zaświadczenia o zarobkach

Pisanie by piesekleszek Czw Sie 04, 2016 5:13 pm

Jak masz konto w mbanku, to sobie sprawdź w zakładce "oferta dla Ciebie", jesli masz tam kartę kredytową to wypełniasz tylko wniosek. Chodzi o to, że musisz miec stałe wpływy na konto, wtedy przyznają Ci kartę bez zaświadczeń. Zawsze najlepiej próbowac w tym banku, w którym się ma rachunek. Nie wiem czy są tam jakieś punkty do zbierania ale chyba operacje ta karta liczą sie też do ogólnych operacji związanych z kontem, a tam są jakieś rabaty. Ja składałem w mbanku i miałem tylko samych wpływów na 2000 miesiecznie z umowy o dzieło.

piesekleszek

Liczba postów : 6
Join date : 02/08/2016

Powrót do góry Go down

Karta kredytowa bez zaświadczenia o zarobkach Empty Re: Karta kredytowa bez zaświadczenia o zarobkach

Pisanie by alina62 Pią Sie 05, 2016 12:27 pm

a to tak nie działa że sobie wybierasz bank i zamawiasz kartę bez zaświadczeń. Musisz mieć w tym banku konto jakis czas i przelewać co miesiąc gotówkę. Karty od ręki nie dostaniesz ale po czasie bank Ci sam moze zapropnować w zalezności ile przelewasz i czy regularnie. Takie karty mozna uzyskac a Alior banku, BZWBK, Millennium. Nie ma co szukac przez wyszukiwarki. Wejdź sobie na stronę banku i sprawdź w dziale 'karty kredytowe'. Ja w Millennium dotałam karte po sześciu miesiacach wpłacania na konto.

alina62

Liczba postów : 8
Join date : 02/08/2016

https://creditwok.pl

Powrót do góry Go down

Karta kredytowa bez zaświadczenia o zarobkach Empty Re: Karta kredytowa bez zaświadczenia o zarobkach

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach