Pożyczki i Kredyty przez internet
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Firma bez stażu na rynku a leasing.

2 posters

Go down

Firma bez stażu na rynku a leasing. Empty Firma bez stażu na rynku a leasing.

Pisanie by bolekr532 Sob Sie 06, 2016 6:13 pm

Jak w temacie. Piszę tutaj a nie w pożyczkach samochodowych bo głównie o to chodzi, że firma nie istnieje długo. Czy ktoś się orientuje gdzie można dostać najkorzystniejsze warunki i czy w ogóle możliwe jest uzyskanie leasingu przez firmę, która ma krótką przeszłośc finansową? Wiem, że są konkretne rodzaje ofert rachunków bankowych i do tego banki czasem dodają leasing ale nie umiem tego znaleźć. Z góry dziękuję za pomoc.

bolekr532

Liczba postów : 4
Join date : 02/08/2016

Powrót do góry Go down

Firma bez stażu na rynku a leasing. Empty Re: Firma bez stażu na rynku a leasing.

Pisanie by Martini13 Nie Sie 07, 2016 6:09 pm

Zwykle jest tak, że nowe firmy musza miec wysoki wkład własny. Ile masz jeśli można wiedzieć? Rozejrzałbym się w Getin albo Millennium. Napisz coś więcej na co ten leasing - w sensie nowe czy używane.

Martini13

Liczba postów : 20
Join date : 02/08/2016

http://wszystkotujest.pl

Powrót do góry Go down

Firma bez stażu na rynku a leasing. Empty Re: Firma bez stażu na rynku a leasing.

Pisanie by bolekr532 Sob Sie 20, 2016 10:55 am

Już sobie załatwiłem w Millennium. Wkład własny miałem - 30%. Bez problemu poszło. O ofertę można zapytać przez stronę internetową. Mają tam sporo różnych form leasingu, tez na samochody towarowe i maszyny przemysłowe. No trochę się obawiałem bo firmę mam od niedawna ale półroczny staż wystarczył. Dzieki za podpowiedź 2Martini13

bolekr532

Liczba postów : 4
Join date : 02/08/2016

Powrót do góry Go down

Firma bez stażu na rynku a leasing. Empty Re: Firma bez stażu na rynku a leasing.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach