Pożyczki i Kredyty przez internet
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Warunki wzięcia kredytu.

5 posters

Go down

Warunki wzięcia kredytu. Empty Warunki wzięcia kredytu.

Pisanie by piesekleszek Sob Sie 06, 2016 6:29 pm

Interesuje mnie na postawie waszych doświadczeń, co brac pod uwagę przy wzięciu kredytu. Wiadomo, że liczy się oprocentowanie. Co jeszcze? Jakie są wasze opinie? Sam chcę wziąc w najbliższym czasie 10 000 zł i boje się na coś naciąć - marża czy jakieś ukryte koszty.

piesekleszek

Liczba postów : 6
Join date : 02/08/2016

Powrót do góry Go down

Warunki wzięcia kredytu. Empty Re: Warunki wzięcia kredytu.

Pisanie by GrazynaSz Nie Sie 07, 2016 1:45 pm

Hej. Ja na podstawie swoich niestety pkrzykrych oświadczen radze sprawdzac warunki promocji. Już nie napisze w jakim bganku ale się z mężem nacieliśmy na obniżone oprocentowanie. Po trzech miesiacach rata wzrosła. Trochę zdziwiona zadzwoniłam do banku i sie okazało że promocja sie skondczyła i doliczają nam płatność za jej wznowienie. Wyszło nam drożej niż przy zwykłym kredycie. Dla mnie to złodziejstwo i oszukiwanie klientów ale jak zapytałam doradcę to mi powiedział, że to moja wina bo nie przeczytałam umowy Sad

GrazynaSz

Liczba postów : 5
Join date : 05/08/2016

Powrót do góry Go down

Warunki wzięcia kredytu. Empty Re: Warunki wzięcia kredytu.

Pisanie by KkubaKK12 Nie Sie 07, 2016 1:49 pm

No tak to już jest. Dlatego trzeba czytac dokładnie zanim się podpisze, a już najbardziej to co małym drukiem. Teraz się duzo mówi o nielegalnych klauzulach, ktoś coś wie na ten temat może? Z chęcią bym poczytał.

KkubaKK12

Liczba postów : 3
Join date : 02/08/2016

Powrót do góry Go down

Warunki wzięcia kredytu. Empty Re: Warunki wzięcia kredytu.

Pisanie by PanBratek Sob Sie 13, 2016 1:48 pm

Oczywiście należy wziąć pod uwagę oczywistą sprawę - wysokość raty. Musi ona być dokładnie skalkulowana biorąc pod uwagę budżet kredytobiorcy. Rata to nie wszystko, należy zapytać o CAŁKOWITY koszt kredytu czy pożyczki. Można się nieraz zdziwić jak odbiega od oferty z reklamy. Moim skromnym zdaniem nie warto brac kredytu w pierwszym lepszym banku. Najlepiej sprawdzić kilka ofert i wybrać najkorzystniejszą. Trzeba też mądrze korzystać z doradztwa finansowego. Znam sytuacje kiedy doradca w imieniu klienta wysyłał dziesiątki zapytań do bik, co znacznie obniżyło punktację.

PanBratek

Liczba postów : 13
Join date : 05/08/2016

http://kredytech.pl

Powrót do góry Go down

Warunki wzięcia kredytu. Empty Re: Warunki wzięcia kredytu.

Pisanie by alina62 Wto Sie 30, 2016 11:40 am

Moim zdaniem, warto interesować się promocjami okresowymi jakie oferują różne banki. Naprawdę sporo można zaoszczędzić. Do tego też nieraz bak dołacza atrakcyjne pakiety ubezpieczeń, czy preferencyjne warunki dla posiadaczy karty w danym banku. Często jest tak, że najlepsze warunki kredytu czy pozyczki, dostaniemy w banku, w którym posiadamy konto osobiste. Bank docenia lojalnych klientów, można wtedy zaoszczędzić na oprocentowaniu lub zdobyć pożyczke tylko na podstawie historii na koncie. Jeśli są regularne wpływy z racji wynagrodzenia, wtedy bank nie wymaga zaświadczeń z pracy. Warto też negocjować z bankiem. Nie godzić sie od razu na wszystko, zwłaszcza jak sie ma spore obroty na koncie a suma kredytu ma być duża. Często po takich kilku rozmowach można sobie ugrać lepsze warunki.

alina62

Liczba postów : 8
Join date : 02/08/2016

https://creditwok.pl

Powrót do góry Go down

Warunki wzięcia kredytu. Empty Re: Warunki wzięcia kredytu.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach