Pożyczki i Kredyty przez internet
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Które serwisy polecacie?

4 posters

Go down

Które serwisy polecacie? Empty Które serwisy polecacie?

Pisanie by GrazynaSz Sob Sie 13, 2016 7:30 pm

Jak w temacie. Jesli chodzi o social lending, to gdzie się najbardziej opłaca pozyczać? Czy wszędzie jest weryfikacja baz? I jeszcze mam pytanie - czy takie pożyczanie od nieznanych ludzi jest bezpieczne? Jak mam sprawdzić, że to nie jest jakaś mafia?

GrazynaSz

Liczba postów : 5
Join date : 05/08/2016

Powrót do góry Go down

Które serwisy polecacie? Empty Re: Które serwisy polecacie?

Pisanie by BozenaVIP Wto Sie 16, 2016 3:03 pm

Jak znam zycie to sprawdzic nie sprawdzisz i tak. Nie lepiej do banku iśc? Zawsze to pewniejsza instytucja? Tyle sie słyszy o tych aferach z parabankami...

BozenaVIP

Liczba postów : 4
Join date : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

Które serwisy polecacie? Empty Re: Które serwisy polecacie?

Pisanie by Martini13 Wto Sie 16, 2016 3:06 pm

Wszystko jest dla ludzi, w granicach rozsądku pani Bożeno. Firmy social lending są dobrze opisane, nawet u nas na forum, zapraszam do działu recenzje. Teraz są dwie ale z tego co czytam w Internecie jest to coraz popularniejszy trend pożyczkowy. Serwisy gwarantują bezpieczeństwo. Wszystko odbywa się w granicach prawa..

Martini13

Liczba postów : 20
Join date : 02/08/2016

http://wszystkotujest.pl

Powrót do góry Go down

Które serwisy polecacie? Empty Re: Które serwisy polecacie?

Pisanie by PanBratek Sob Sie 20, 2016 1:54 pm

Grażynasz, poczytaj w dziale - opinie i recenzje, może to pomoże Ci w podjęciu decyzji. Firm jest wiele, tak jak już wcześniej pisałem w innym wątku, u mnie ten sposób pożyczania nie budzi zaufania ale z pewnością jest tańszy niż korzystanie z usług parabanków.

PanBratek

Liczba postów : 13
Join date : 05/08/2016

http://kredytech.pl

Powrót do góry Go down

Które serwisy polecacie? Empty Re: Które serwisy polecacie?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach