Pożyczki i Kredyty przez internet
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Refinansowanie pożyczki

2 posters

Go down

Refinansowanie pożyczki Empty Refinansowanie pożyczki

Pisanie by sharozofruktoza Sob Sie 20, 2016 10:31 am

Witam. Posiadam kredyt w wys. 15000zł w banku pekao. Niestety rata jest dla mnie zbyt dużym obciążeniem. Dostałam informację, że jest coś takiego jak refinansowanie kredytu. Rozumiem na czym to polega - przeniosę kredyt do innego banku, dostając lepsze warunki. Moje pytanie jest takie - ile można zaoszczędzić na racie przy takim przeniesieniu? Jak ocenić w którym banku będzie najtaniej? Jak pomyślę, że mam chodzić po wszystkich bankach z dokumentami to mi słabo. Nie ma innego sposobu?

sharozofruktoza

Liczba postów : 2
Join date : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

Refinansowanie pożyczki Empty Re: Refinansowanie pożyczki

Pisanie by GrazynaSz Sro Sie 24, 2016 11:00 am

Spróbuj może porównywarek kredytowych. Jednak pewnie wizyty w bankach i tak Cię nie ominą. Mozesz warunki posprawdzać na stronach banków - niektóre mą opcję czatu z konsultantem. Zawsze można też zadzwonić. Jeśli kredyt spłacasz już jakiś czas, z pewnością warunki się zmieniły na lepsze. Tak po sumie to ciężko powiedzieć, nie napisałaś ile zostało do spłaty i jaka rata. Jeśli masz kilka zobowiązań to możesz też pomyślec o konsolidacji.

GrazynaSz

Liczba postów : 5
Join date : 05/08/2016

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach