Pożyczki i Kredyty przez internet
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kokos - pożyczki społecznościowe

4 posters

Go down

Kokos - pożyczki społecznościowe Empty Kokos - pożyczki społecznościowe

Pisanie by Wiedzminek Czw Sie 04, 2016 4:34 pm

Witam. Chcialem się zarejestrowac w tej firmie ale nie wiem dokładnie na czym to polega. Na ich stronie jest niejasno napisane dla mnie. Czy jak mam wpisy w bik to też mogę dostacf pozyczkę? Mój dochód to 2200 zlotych miesięcznie. Jak dlugo trzeba czekac na inwestora?

Wiedzminek

Liczba postów : 4
Join date : 02/08/2016

Powrót do góry Go down

Kokos - pożyczki społecznościowe Empty Re: Kokos - pożyczki społecznościowe

Pisanie by Martini13 Pią Sie 05, 2016 1:05 pm

Wiedzminek, z tego co wyczytałem i z opinii znajomego, to śmiało mozna się rejestrować. to sprawdzona firma. Najpierw musisz zarejestrowac konto na stronie internetowej, potem uzupełnić profil. Nie musisz miec zaświadczenia o dochodach ale wtedy bedziesz mógł mniej pozyczyć, tylko do 1000zł przy pierwszej pozyczce. Będa Cię weryfikować w bazach ale jak masz czyste to bez problemu dostaniesz pozyczkę. No i to polega na tym, że jak już bedziesz miał pełne uprawnienia, zakładasz aukcję z opisem na co Ci potrzebna pożyczka i ile potrzebujesz pieniedzy. Musisz tez określić oprocentowanie. I czekasz aż się ktoś zdecyduje Tobie pożyczki udzielić. Nie musi byc to jedna osoba ale przy spłacaniu, bedziesz płacił to jednym przelewem także nie ma problemu. Nie pamietam ile trwa tam ta aukcja maksymalnie ale jak masz dobry powód i przejdziesz weryfikacje to i tak załatwisz to sobie szybko, nawet w jeden dzień. Kolega bardzo polecał, bo taniej nawet niż w bankach.

Martini13

Liczba postów : 20
Join date : 02/08/2016

http://wszystkotujest.pl

Powrót do góry Go down

Kokos - pożyczki społecznościowe Empty Re: Kokos - pożyczki społecznościowe

Pisanie by PanBratek Sob Sie 06, 2016 2:52 pm

Wg mojej oceny, takie portale jak Kokos, są dla ludzi lubiących ryzyko finansowe. Nikt nie musi sią ze mną zgadzać ale ja nie pożyczyłbym pieniedzy z niezbadanego źródła. To samo tyczy się inwestorów. Inwestowanie w pożyczki społecznościowe to jak jazda po bandzie albo totolotek. Fora są pełne osób, które żalą się, że mają tam niewypłacalnych dłużników.

PanBratek

Liczba postów : 13
Join date : 05/08/2016

http://kredytech.pl

Powrót do góry Go down

Kokos - pożyczki społecznościowe Empty Re: Kokos - pożyczki społecznościowe

Pisanie by piesekleszek Sob Sie 06, 2016 6:34 pm

PanBratek napisał:Wg mojej oceny, takie portale jak Kokos, są dla ludzi lubiących ryzyko finansowe. Nikt nie musi sią ze mną zgadzać ale ja nie pożyczyłbym pieniedzy z niezbadanego źródła. To samo tyczy się inwestorów. Inwestowanie w pożyczki społecznościowe to jak jazda po bandzie albo totolotek. Fora są pełne osób, które żalą się, że mają tam niewypłacalnych dłużników.

No cóż, problem pewnie w tym, że dla wielu osób to jedyna szansa na wzięcie pożyczki. Nie mnie oceniać kto czym sie kieruje ale przy zachowaniu zdrowego rozsądku można korzystać z wielu usług także tych ryzykownych. Z tego co wiem takie firmy jak kokos też stosują windykację, wiec inwestorzy ponoszą ryzyko porównywalne do parabanków. Sam nie wiem, można by kiedys spróbować pożyczyc niewielką kwotę by zobaczyć jak to działa. A ktoś wie czy to się jakoś w BIKu odnotowuje?

piesekleszek

Liczba postów : 6
Join date : 02/08/2016

Powrót do góry Go down

Kokos - pożyczki społecznościowe Empty Re: Kokos - pożyczki społecznościowe

Pisanie by PanBratek Nie Sie 07, 2016 2:14 pm

Nie krytykuję nikogo kto w ten sposób pożycza pieniadze, to tylko moje zdanie. Z tego co widze to namnozyło się takim firm, więc jest popyt.

PanBratek

Liczba postów : 13
Join date : 05/08/2016

http://kredytech.pl

Powrót do góry Go down

Kokos - pożyczki społecznościowe Empty Re: Kokos - pożyczki społecznościowe

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach