Pożyczki i Kredyty przez internet
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pożyczka powyżej 15 000zł

2 posters

Go down

Pożyczka powyżej 15 000zł Empty Pożyczka powyżej 15 000zł

Pisanie by antickoooks Nie Sie 21, 2016 9:35 am

Witam, tak z ciekawości, ile najwięcej można przez taki serwis pożyczyć?Czy to jest jak w parabankach, że tylko jakieś niskie kwoty? A jakbym chciał np. 20 000zł albo więcej? Jakie wtedy warunki trzeba spełniać i czy w ogóle jest taka możliwośc? Ciekawa sprawa, w sumie dopiero teraz tu czytam o czymś podobnym. Jakby ktoś miał więcej informacji, takich z pierwszej ręki to proszę o kontakt.

antickoooks

Liczba postów : 4
Join date : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

Pożyczka powyżej 15 000zł Empty Re: Pożyczka powyżej 15 000zł

Pisanie by sharks1991 Nie Sie 21, 2016 8:48 pm

Przy pierwszej pożyczce, to żaden serwis Ci tyle nie da. Nie dość, że musisz być wiarygodny i miec spore dochody to jeszcze tak ze dwa, trzy razy wziąc u nich pożyczkę i spłacić. Dla takich co spłacają bez lipy to mają nawet 50 tyś. Brałem raz w Kokosie i raz na Finansowo, jeszcze jak mogłem. Na początek to różnie dają, musisz sprawdzić aktualne oferty. Ale porządne firmy, ja nie narzekałem. Kasa szybko na koncie, spłacasz przez portal w ratach, pożyczka tańsza niż w banku. Tutaj chyba na forum jakieś recenzje są, czytałem coś. Poszukaj.

sharks1991

Liczba postów : 2
Join date : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach