Pożyczki i Kredyty przez internet
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jaka pożyczka lepsza - chwilówka czy społecznościowa?

3 posters

Go down

Jaka pożyczka lepsza - chwilówka czy społecznościowa? Empty Jaka pożyczka lepsza - chwilówka czy społecznościowa?

Pisanie by Wiedzminek Sob Sie 20, 2016 10:44 am

Zastanawiam się nad wzieciem pozyczki. Tylko wlasnie nie bardzo wiem co się lepiej opłaca. Rozwazam albo Kokos albo jakiś parabank. Czytałem że w Kokosie jest tanio. Tylko wlasnie problem jest w tym że mam wpisy w bik negatywne i nie wiem gdzie dostanę - w parabanku jeszcze sie to da ominać ale w Kokos to nie wiem. Poradzi ktoś? Moze jak chwilowka to gdzie jest jakas najtansza? Czy jak mam wpis w bik to się gdzieś załapię na te darmowe? Mam konto tylko w vivus i już tam korzystałem, stąd jest ten jeden wpis bo złapałem opóźnienie i mi to zgłosili.

Wiedzminek

Liczba postów : 4
Join date : 02/08/2016

Powrót do góry Go down

Jaka pożyczka lepsza - chwilówka czy społecznościowa? Empty Re: Jaka pożyczka lepsza - chwilówka czy społecznościowa?

Pisanie by Martini13 Sob Sie 20, 2016 2:01 pm

Szczerze, to raczej ciężko będzie doradzić. Wszystko zależy od osobistych preferencji. Jeśli chodzi o pożyczki ratalne to w social lending na pewno wyjdzie taniej. Parabanki nie oferują darmowych pożyczek ratalnych. Jeśli szukasz pożyczki w formie chwilówki - to jasne, skorzystaj z darmowych chwilówek. Teraz jest sporo takich ofert. Skorzystaj z działu recenzje i opinie, tam w wątku o pożyczkach pozabankowych, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Martini13

Liczba postów : 20
Join date : 02/08/2016

http://wszystkotujest.pl

Powrót do góry Go down

Jaka pożyczka lepsza - chwilówka czy społecznościowa? Empty Re: Jaka pożyczka lepsza - chwilówka czy społecznościowa?

Pisanie by PanBratek Czw Sie 25, 2016 11:35 am

Biku to chyba niewiele parabanków sprawdza. Także, szanse masz spore, pomijając to, że lepiej najpierw usunąć złą historię niż się dorabiać kolejnych wpadek. Opcja darmowych pożyczek to chyba najrozsądniejsze co można zrobić korzystając z usług parabanków. Dostaniesz bez przeszkód w wonga.

PanBratek

Liczba postów : 13
Join date : 05/08/2016

http://kredytech.pl

Powrót do góry Go down

Jaka pożyczka lepsza - chwilówka czy społecznościowa? Empty Re: Jaka pożyczka lepsza - chwilówka czy społecznościowa?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach