Pożyczki i Kredyty przez internet
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Konsolidacja chwilówka + kredyt.

2 posters

Go down

Konsolidacja chwilówka + kredyt. Empty Konsolidacja chwilówka + kredyt.

Pisanie by KamilaS Sob Sie 13, 2016 7:39 pm


Moje pytanie jest takie. Czy jest mozliwe, żeby bank skonsolidował mi dwa kredyty i chwilówkę? Nie mam żadnych zadłużeń tylko chodzi mi o to, żeby rata była mniejsza, bo teraz to wydaję na to połowę tego co zarobię. Kredyty to wiem że podlegają tylko nie wiem jak z parabankami. Mam chwilówkę ratalną jeszcze 1800zł do spłaty i dwa kredyty, jeden na 5000 a drugi na 6000 złotych. Mam umwoe normalną o pracę na czas nieokreślony. Mozecie mi napisac w jakim banku mi to skonsolidują?

KamilaS

Liczba postów : 5
Join date : 02/08/2016

Powrót do góry Go down

Konsolidacja chwilówka + kredyt. Empty Re: Konsolidacja chwilówka + kredyt.

Pisanie by poSt333er Czw Sie 18, 2016 5:38 pm

Tak sobie myślę, że sprawa jest prosta Kamilas. Jak masz zdolność to śmiało bierz kredyt w banku i spłać od razu te chwilówki. Z ratalnej to dostaniesz jeszcze zwrot odsetek pewnie. Taniej Ci wyjdzie na sto procent. Powiedz w banku jak wygląda sprawa. Jak masz czysty bik - znaczy bez długów, to załatwisz sprawę bez problemu. Wiadomo, jedna rata lepsza niż kilka. Jeśli masz konto w banku i regularne wpływy, spróbuj najpierw tam. Warunki powinny być korzystne.

poSt333er

Liczba postów : 4
Join date : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

Konsolidacja chwilówka + kredyt. Empty Re: Konsolidacja chwilówka + kredyt.

Pisanie by KamilaS Pon Sie 29, 2016 11:10 am

Wszystko załatwiłam w banku gdzie mam konto, czyli pekao sa. Zaproponowali korzystne warunki i dodatkową gotówkę, z które spłacę chwilówkę. Rzeczywiście, bik mam czysty, spłacam zawsze bez opóźnień. Rata wyjdzie mnie dużo niższa no i kłopot z glowy z parabankami. To była dobra rada @poSt333er ;-))) W sumie załatwiłam to w 30 min, od razu przyszłam z umowami kredytów i dokumentami i w zasadzie babeczka załatwiła mi to od ręki.

KamilaS

Liczba postów : 5
Join date : 02/08/2016

Powrót do góry Go down

Konsolidacja chwilówka + kredyt. Empty Re: Konsolidacja chwilówka + kredyt.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach