Pożyczki i Kredyty przez internet
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Konsolidacja a BIK.

3 posters

Go down

Konsolidacja a BIK. Empty Konsolidacja a BIK.

Pisanie by Martini13 Wto Sie 02, 2016 2:36 pm

Mam problem z uzyskaniem konsolidacji moich pozyczek oraz karty kredytowej. Zgłosiłem się do PKO BP ale bank wychwycił spłacone już zadłużenie, zanotowane w BIKU (43 dni po terminie) i odmówił konsolidacji. Czy tak jest we wszystkich bankach? Szukam informacji o bankach, które konsolidują kredyty bez względu na wpisy w BIKU (mam tylko jeden).

Martini13

Liczba postów : 20
Join date : 02/08/2016

http://wszystkotujest.pl

Powrót do góry Go down

Konsolidacja a BIK. Empty Re: Konsolidacja a BIK.

Pisanie by innocent Wto Sie 02, 2016 7:16 pm

Ze złym bikiem to tylko skoki albo parabanki. Musisz 5 lat czekac az cie wypiszą i wtedy mozesz brac wszedzie.

innocent

Liczba postów : 4
Join date : 02/08/2016

Powrót do góry Go down

Konsolidacja a BIK. Empty Re: Konsolidacja a BIK.

Pisanie by Martini13 Nie Sie 07, 2016 6:01 pm

Z tego co wyczytałem na forach to jeśli opóźnienie nie przekracza 60 dni, mogę napisac do firmy u której miałem dług z prośba o jego usunięcie. Nie wiem na ile to prawda ale zawsze warto próbować, w końcu kosztuje mnie to tyle co koperta i znaczek.

Martini13

Liczba postów : 20
Join date : 02/08/2016

http://wszystkotujest.pl

Powrót do góry Go down

Konsolidacja a BIK. Empty Re: Konsolidacja a BIK.

Pisanie by sharozofruktoza Sob Sie 20, 2016 10:37 am

Wpisy w biku są jak tatuaż na czole - każdy bank sprawdza i niestety nie da się tego ominąć. Nawet gdy dług jest spłacony, wpis wisi 5 lat. Wiem, bo sąsiadka miała sprawę ze spółdzielnią, wpisali ją do biku i nie mogła potem nic wziąć na kredyt. Jak jest możliwość usunięcia to zrób to bo nikt sam z siebie pewnie tego nie zrobi za Ciebie. Konsolidacja jest prostym zabiegiem, w banku to zajmie czas jednej wizyty i z tego co wiem, można szukac najlepszych warunków - bo są różne oferty. Nieraz można tez dobrać dodatkową gotówkę.

sharozofruktoza

Liczba postów : 2
Join date : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

Konsolidacja a BIK. Empty Re: Konsolidacja a BIK.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach