Pożyczki i Kredyty przez internet
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dług z chwilówek - po jakim czasie windykacja?

2 posters

Go down

Dług z chwilówek - po jakim czasie windykacja? Empty Dług z chwilówek - po jakim czasie windykacja?

Pisanie by krecinka Pią Sie 19, 2016 3:21 pm

Tak jak w temacie - ile czasu mam na spłatę długu zanim zostanie przekazany firmie windykacyjnej? Konkretnie chodzi o firmy - vivus, wonga i ekspress kasa. Czy windykacja doliczy jakieś koszty?

krecinka

Liczba postów : 3
Join date : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

Dług z chwilówek - po jakim czasie windykacja? Empty Re: Dług z chwilówek - po jakim czasie windykacja?

Pisanie by wsiulka654 Wto Sie 30, 2016 12:43 pm

krecinka, windykacja szybko da znac o sobie niestety. Firma juz przy małym opóźnieniu nalicza opłaty i to niestety bardzo wysokie. Sama się o tym przekonałam na własnym doświadczeniu. Kasują od razu po przekroczeniu terminu za kazdy sms i przypomnienie. Im dalej tym jest gorzej. Spłacaj jak najszybciej, bo się bardzo zdziwisz. Fakt że prawo ogranicza koszty bo jest ustawa antylichwiarska ale to i tak koszmar. Najpierw cię ściga parabank a jak uchylasz się i nie wpłacisz nawet złotówki to dług idzie dalej i koszty rosną. Dlatego najlepiej od razu wpłacać nawet po 50 złotych. Jak sprawa pójdzie przez sąd i do komornika to się okaze, że masz trzy razy tyle do spłaty ile wziełaś pozyczki. Wiem z własnego doświadczenia jak łatwo popaśc w takie długi.

wsiulka654

Liczba postów : 2
Join date : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach