Pożyczki i Kredyty przez internet
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jakie auto - używane czy z salonu?

2 posters

Go down

Jakie auto - używane czy z salonu? Empty Jakie auto - używane czy z salonu?

Pisanie by truLOffff Pon Sie 29, 2016 10:51 am

Witam. Generalnie chodzi mi o porównanie - ceny do zalet i wad. Wiadomo, używane tańsze ale też zużyte części i możliwość nacięcia się na jakieś ukryte wady. Co byście doradzili? Macie jakieś doświadczenia? Na co zwrócić uwagę przy kupnie, zarówno nowego jak i używanego? Mam zamiar kupić sobie pierwszy samochód ale tak naprawdę to nie mam bladego pojęcia co robić i jak podejśc do sprawy. Proszę o cenne wskazówki.

truLOffff

Liczba postów : 4
Join date : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

Jakie auto - używane czy z salonu? Empty Re: Jakie auto - używane czy z salonu?

Pisanie by piesekleszek Wto Sie 30, 2016 12:28 pm

Myślę, że dużo zależy od tego, ile chcesz przeznaczyć na to auto i jaki model Cie interesuje. Każda opcja ma swoje plusy i minusy. Ciężko coś stwierdzić po tych kilku informacjach od Ciebie. Masz gotówkę czy interesuje Cię kredyt na auto? Przy kupnie nowego masz pewność przynajmniej co do sprawności samochodu, natomiast używane wyniesie Cie taniej. Generalnie, gdybym miał gotówkę lub opcję na dobry kredyt, decydowałbym sie na nówkę z salonu. Masz wtedy wieksze pole manewru. Napisz coś więcej to może coś doradzę.

piesekleszek

Liczba postów : 6
Join date : 02/08/2016

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach