Pożyczki i Kredyty przez internet
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kredyt przez internet - co z umową?

2 posters

Go down

Kredyt przez internet - co z umową? Empty Kredyt przez internet - co z umową?

Pisanie by karolik781244 Sro Sie 24, 2016 11:09 am

Witam. Od jakiegoś czasu rozgladam się za kredytem ale takim do wzięcia przez internet żeby nie trzeba było iść do banku. I teraz pytanie moje. Już kilka tych kredytów patrzyłem i nie ma napisane gdzie sie umowę podpisuje? kolega jak brał to mu kurier przywiózł ale to chyba z parabanku. Własnie szukam czegos takiego żeby było do domu pocztą albo kurierem a nie w oddziale. Prosze o pomoc w tej sprawie. I jeszcze moje pytanie. Umowe jakby mi przywiózł kurier to kiedy pieniądze przychodzą? Znaczy po jakim czasie?

karolik781244

Liczba postów : 3
Join date : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

Kredyt przez internet - co z umową? Empty Re: Kredyt przez internet - co z umową?

Pisanie by Martini13 Czw Sie 25, 2016 11:22 am

Wszystko zalezy od oferty banku, który wybierzesz. umowę można otrzymać kurierem lub zatwierdzić przelewem ze swojego rachunku bankowego - zwykle jest to jeden grosz. Pieniądze napływają szybko. Zwykle nie jest to więcej niż kilka dni. Jak masz konto np. w mbank to możesz wziąć pożyczkę i mieć kasę nawet w 60 sekund ;-) Taką pożyczkę zatwierdzoną przelewem znajdziesz m. in w Smart Bank. Przejrzyj oferty banków, które mają rozbudowaną bankowość internetową. One zwykle mają najlepsze oferty online.

Martini13

Liczba postów : 20
Join date : 02/08/2016

http://wszystkotujest.pl

Powrót do góry Go down

Kredyt przez internet - co z umową? Empty Re: Kredyt przez internet - co z umową?

Pisanie by karolik781244 Wto Sie 30, 2016 1:49 pm

Nie mam konta w mbank ale założyłem sobie konto w smart banku przez serwis kredytech.pl który sie tu reklamował. Dobra opcja, konto darmowe. Będe sie tam starał o kredyt bo są dobre oferty i tanio. W smart banku wszystko praktycznie się odbywa przez internet, co mi bardzo pasuje bo z racji problemów zdrowotnych rzadko wychodzę z domu. Nie wiem tylko jak potraktują moje źródło dochodów bo mam rentę.

karolik781244

Liczba postów : 3
Join date : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

Kredyt przez internet - co z umową? Empty Re: Kredyt przez internet - co z umową?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach