Pożyczki i Kredyty przez internet
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Konsolidacja kredytów i dodatkowa gotówka

2 posters

Go down

Konsolidacja kredytów i dodatkowa gotówka Empty Konsolidacja kredytów i dodatkowa gotówka

Pisanie by antickoooks Nie Sie 21, 2016 9:29 am

Witam. Jestem z małego miasta pod Wrocławiem. Spłacam duży kredyt w pekao - ponad 30 000, rata wynosi 650zł, kredyt w gettin na 7500zł, rata 230zł, mam też dwie chwilówki - wonga - 700zł oraz vivus 2200zł. Interesuje mnie konsolidacja plus jakieś 10 000zł dodatkowych pieniędzy. Zarabiam z tytułu umowy o pracę, na stałe - miedzy 2500 a 2700zł miesiecznie. BIK mam czysty - w sensie, bez opóźnień w spłatach. Proszę o poradę, gdzie mam szansę na takie zobowiązanie? Oczywiście chodzi by rata była niższa niż to co teraz miesięcznie płacę.

antickoooks

Liczba postów : 4
Join date : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

Konsolidacja kredytów i dodatkowa gotówka Empty Re: Konsolidacja kredytów i dodatkowa gotówka

Pisanie by Martini13 Wto Sie 30, 2016 1:23 pm

Jak długo spłacasz te kredyty? Ważne jest by podać ile zostało do spłaty jeszcze. Myślę, że wtedy się ktoś odezwie. A dowiadywałeś sie już w bankach, w których masz kredyty czy nie mogą tego załatwić na miejscu? Może jest coś na lepszych warunkach? Jeśli chodzi o inne banki to wiem, że w Alior dają dużą sumę na dobrych warunkach i z obniżonym oprocentowaniem i też w Mbanku jest z dodatkową gotówką. Próbuj szczęścia.

Martini13

Liczba postów : 20
Join date : 02/08/2016

http://wszystkotujest.pl

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach