Pożyczki i Kredyty przez internet
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kredyt na dom - budowa

2 posters

Go down

Kredyt na dom - budowa Empty Kredyt na dom - budowa

Pisanie by KamilaS Pon Sie 29, 2016 11:05 am

Tak się zastanawiam. Mamy plany z narzeczonym za kilka lat zbudowac dom. Z tego co sie orientuję, do wzięcia takiego kredytu trzeba miec mocną historię kredytową. O zarobki się nie martwię, mamy z narzeczonym wysokie, stałe dochody tylko interesuje mnie bik. Chodzi w sumie o scoring czyli tę punktację. Jak to będzie rozpatrywane przez bank? mam na konie dwa kredyty i chwilówki, teraz robię konsolidację, żeby to bezbolesnie spłacić a narzeczony ma czyste konto - nigdy nic nie brał, nawet na raty. Czy nie powinien może zacząc coś z tym robić? Z tego co czytam na forach to taka czysta karta jest niewiarygodna dla banku? Proszę o podpowiedzi.

KamilaS

Liczba postów : 5
Join date : 02/08/2016

Powrót do góry Go down

Kredyt na dom - budowa Empty Re: Kredyt na dom - budowa

Pisanie by piesekleszek Wto Sie 30, 2016 12:10 pm

Z pewnością warto dbać o swoją wiarygodność dla banku. Czyste konto nie stanowi żadnej podstawy do oceny. Właściwie nie ma na nim żadnej interesującej informacji dla banku. Jeżeli chcecie brać razem kredyt, obydwoje musicie mieć zdolność kredytową i dobrą punktację w biku. Można o to powalczyć. Zachęć narzeczonego by wziął coś na raty, nawet na krótko, może do tego abonament na usługi mobilne lub coś w tym stylu. Niech się coś w tym biku pojawi, najlepiej pozytywnego. Po spłacie rat, bik odnotuje informacje w rejestrze. Na pewno nie będzie można sobie pozwolić na opóźnienia w spłacie rat, to również zostanie odnotowane i negatywnie wpłynie na scoring. Zastanówcie się wspólnie nad taką możliwością. Nie wiem jak z chwilówkami, raczej nie polecam. Mimo, że spłata będzie dobrą informacją to zawsze to chwilówka, chyba lepsze byłyby raty albo jakas pożyczka w banku.

piesekleszek

Liczba postów : 6
Join date : 02/08/2016

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach