Pożyczki i Kredyty przez internet
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Karta kredytowa - rezygnacja i spłata

3 posters

Go down

Karta kredytowa - rezygnacja i spłata Empty Karta kredytowa - rezygnacja i spłata

Pisanie by loferlaws45t Nie Sie 07, 2016 2:07 pm

Mam pytanie. Jak zrezygnuję z karty to muszę spłacić zadłużenie w ciągu 30 dni. Czy jest możliwośc rozbicia tego na raty? Ktoś wie może?

loferlaws45t

Liczba postów : 2
Join date : 05/08/2016

Powrót do góry Go down

Karta kredytowa - rezygnacja i spłata Empty Re: Karta kredytowa - rezygnacja i spłata

Pisanie by truLOffff Sro Sie 17, 2016 3:44 pm

A możesz napisać w jakim banku i jaka karta? Na podstawie tych informacji, może będę umiał pomóc.

truLOffff

Liczba postów : 4
Join date : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

Karta kredytowa - rezygnacja i spłata Empty Re: Karta kredytowa - rezygnacja i spłata

Pisanie by BozenaVIP Sro Sie 24, 2016 11:38 am

Nie ma sztywnych przepisów jesli chodzi o takie sprawy, wszystko zalezy od okoliczności. Sama się o tym przekonałam. Napisz albo przejdź się do banku i zapytaj. A jesli Ci odmówią, próbuj jeszcze raz. Wiele razy w ten sposób "wychodziłam" różne atrakcyjne warunki. Nie tylko w banku. Najważniejsze to być w kontakcie z doradcą, nie unikać problemu, negocjować. Może się okazać, że pójdą na współpracę, zwłaszcza jeśli jesteś dobrym klientem banku.

BozenaVIP

Liczba postów : 4
Join date : 15/08/2016

Powrót do góry Go down

Karta kredytowa - rezygnacja i spłata Empty Re: Karta kredytowa - rezygnacja i spłata

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach